Zikmundová Jaroslava, EU Business

Dobrý den, rada bych upozornila na praktiky paní Zikmiundové Jaroslavy. Zprvu pod záštitou společnosti EU Busines s.r.o.,ale tam už není a trvalé bydliště má na úřadě. Nabízí zhodnocení vašeho kapitálu, ovšem když dojde na výplatu, neplní a stále se na něco vymlouvá. Tímto způsobem jsem přišla o bezmála 700.000,- a trvá to již 3 roky. Jinak to má velmi dobře propracované, i odborník si zprvu myslel, že je vše dobré a zajištěné. Ovšem nikde na žádných smlouvách není vedena ona sama, je zde jen jako zprostředkovatel. Navléká do toho kde koho. Už bylo na ni podáno několik trestních oznámení pro podvod a zpronevěru.
Komentáře

komentářů: 3

1#
20.9.2017 o 08:33
komentoval Anonym

Tahle paní nám zničila život. Jsme na 5 let v insolvenci díky důvěřivosti, nyní s námi již nekomunikuje, má přátele na všech frontách, nejspíš i u policie, jinak si nedovedu vysvětlit, proč ještě nesedí. Znám 3 lidi, kterým tohle provedla a skončili před soudem. Na nás si vzala bezmála 5 půjček pomocí falešné plné moci, divím se, jak tohle všechno zvládla, zfalšovala veškeré dokumenty, jelikož v té době jsem byl ještě student – nějaká její kamarádka jí dala potvrzení o tom, že dělám v její firmě vedoucího atd. Jenže díky mojí blbosti jsem se upsal na hypotéku, koupila na mě dům kdesi v tramtárii a ubytovávala tam lidi – říkala, že oni by bohužel hypotéku nedostali a že z jejich nájmu bude splácet moji hypotéku a nejpozději za rok se to přepíše na někoho jiného, že se nemůže nic stát. A ejhle, nesplácela nic, po mně šli vymahači, chodili ke mě domů, k mým rodičům, do práce. Chtěl jsem se zabít. Nakonec se na to dívám s nadhledem, z výplaty mi zbývá 9 tisíc a horkotěžko přežívám, ale říkám si, že na každou svini se voda vaří a věřím v karmu. Prosím, neudělejte stejnou bXXost jako já!!!!!

2#
15.12.2017 o 21:58
komentoval Marie Vacková

Dobrý den,řada bych na tuto paní Zikmundovou upozornila,i na jejího kolegů pana Macharacka.jsou to podvodníci,díky jejich pomocí jsem skoro skončila na ulici,do teď mi ještě dluží přes 100.000,na nic nereagují..to že ještě nesedí, nechápu

3#
13.1.2018 o 10:14
komentoval Stanislav Pech

Zdravim všechny,jedna pani tohoto jména si otevřela bazar v Líních u Plzně. Dost lidí si tam dalo věci do komisniho prodeje já také. Paní zbalila krám i s našima věcma a zmizela. Informoval jsem i PČR a zatim se nic neděje. Dost věci prodává na sbazaru pod nickem Zife. Jsou tam i tel.čísla ale na ty nereaguje. Teď je asi v Klatovech nebo ve Švihově. Jezdi modrou škodou octaviji spz 5P2 80 32 . Prosim všechny z okolí Klatov otevřeli u Vás bazar s použitým zbožím? Dejte vědět a hlavně nic tam nedavejte do komise a už vůbec nic nekupujte , hrozí že koupite kradené věci.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *