žárovky-LAMA

Mám stejný problém a souhlasím s hromadnou žalobou.franta
Komentáře

komentářů: 2

1#
13.1.2017 o 12:49
komentoval Josef

Žárovky LAMA
Vážení postižení v procesech levné žárovky,ať je to s kteroukoliv společností.Bohužel i když žijeme v právním státě nekalé praktiky jsou a zřejmě budou.Divím se ale tomu,že když tyto kauzy dosáhnou těchto rozměrů,že státní orgány nezakročí a nezamezí v následném okrádání zvláště starých lidí,teří mnohdy žijí od důchodu k důchodu.Je mnohem jednoduší prohlásit,že si každý za to může sám.Také je jednoduché v každé vesnici umístnit ceduli se zákazem podomního prodeje Zřejmě je levnější umístnit ceduli se zákazem podomního prodeje,než to celostátně zakázat a chránit občany platící si svoje daně.Ale to bychom neměli demokracii.Ruku na srdce ,kdo zná všechny zákony ,vyhlášky ,předpisy v té nekonečné džungli.Ani rutinní pávníci ,každý provozuje nějakou část.Jinak by se asi zbláznil.Takové příspěvky,že si každý za všechno může sám při arogantním chování prodejců,promiňte považuji za stupidní.
Jsem přesvědčen ,že nejlepší obranou všech postižených je spojit se a řešit problémy společně Apeluji proto na ty ,kteří jsou postižení a mají možnost buď sami ,nebo pomocí svých známých pomoci při řešení společnou cestou.Určitě toto v případě právního aktu je daleko přijtelnější jak pro postižené tak pro jejich zástupce.Nebuďme lhostejní,vždyť mnohdy tyto problémy spoustu lidí ženou doslova téměř k likvidaci.Přeji hodně úspěchu pokud se to někomu povede a předem mu mnohokrát děkuji.Spoustu práce v této oblasti vykonal a stále vykonává dTest za co mu také děkuji. Vím,že sjednocení postižených není jednoduché.Máme zde různé sociální sítě,tak toho využijme. Doporučuji také nahlédnout na stránky http://www.bom.cz kde představitelé Blue Ocean Management patří ,jak se tito propracovali k úspěchům od podomních a jak je zocelil trh.Řešení následků v procesech levné žárovky je doslova kalvárie.Nikoho se nedovoláte na telefonu,mailová adresa neexistije,nikdo nemá čas.Do prodeje jou nastrčeni jiní lidé a za nimi se skrývá neviditelná firma.Tato se zviditelní až v okamžiku faktury.Navíc celé podmínky těchto praktik ,jsou velice dobře vymyšleny,takže normální člověk ve snaze mít něco levnějšího doslova naletí.V tom okamžiku si mnohdy neuvědomuje svoje jednání.Navíc smlouvy mnohdy nejsou splněny ve slednaných termínech a tak lidi dostávájí do svízelných situací.Bohužel mi to připadá,že vpřípadech LAMA -žárovky spolupracují.Ještě jedou přeji hodně úspěhů postiženým v jejich řešení.

2#
21.2.2017 o 22:34
komentoval Olga Musilová

Ano, i já jsem naletěla. Vloudili se ke mě 2 mladíci v den, kdy jsem chystala oslavu svých 60 tých narozenin s tím, že jsou od mého dosavadního dodavatele a jdou prodloužit smlouvu. Je pravda, že jsem jim měla věnovat více pozornosti, ale bohužel stalo se. Podepsala jsem jim smlouvu a jako dárek , prý se to zrovna hodí, dostanu od nich úsporné žárovky.Pak jsem zjistila, že jsem jim podepsala smlouvu s Lamou. Řekla jsem si, tak dobrá, přestoupím. Pak mě telefonicky atakovala dost arogantní paní a že jim mám do druhého dne všechny smlouvy s dosavadnim dodavatelem. Řekla jsem ji, že to nestihnu, tak prý budou sankce. Druhý den mi volal zástupce dosavadního dodavatele a prý Lama dala špatný termín výpovědi a tím jsem u nich zůstala. Pak volala ona paní a tentokrát jsem byla zlá já. A zrušila jsem s Lamou smlouvu. Po pár týdnech přišla faktura na 3000,00 kč. Nezaplatila jsem. Pak bylo několik výhružných telefonátů a je klid. Čekám obsílku k soudu, jak už se tady stalo s 2x větší sumou. Nevím, co bude pak.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *