žárovky LAMA-BLUE

Vážení postižení v procesech levné žárovky,ať je to s kteroukoliv společností.Bohužel i když žijeme v právním státě nekalé praktiky jsou a zřejmě budou.Divím se ale tomu,že když tyto kauzy dosáhnou těchto rozměrů,že státní orgány nezakročí a nezamezí v následném okrádání zvláště starých lidí,teří mnohdy žijí od důchodu k důchodu.Je mnohem jednoduší prohlásit,že si každý za to může sám.Také je jednoduché v každé vesnici umístnit ceduli se zákazem podomního prodeje Zřejmě je levnější umístnit ceduli se zákazem podomního prodeje,než to celostátně zakázat a chránit občany platící si svoje daně.Ale to bychom neměli demokracii.Ruku na srdce ,kdo zná všechny zákony ,vyhlášky ,předpisy v té nekonečné džungli.Ani rutinní pávníci ,každý provozuje nějakou část.Jinak by se asi zbláznil.Takové příspěvky,že si každý za všechno může sám při arogantním chování prodejců,promiňte považuji za stupidní. Jsem přesvědčen ,že nejlepší obranou všech postižených je spojit se a řešit problémy společně Apeluji proto na ty ,kteří jsou postižení a mají možnost buď sami ,nebo pomocí svých známých pomoci při řešení společnou cestou.Určitě toto v případě právního aktu je daleko přijtelnější jak pro postižené tak pro jejich zástupce.Nebuďme lhostejní,vždyť mnohdy tyto problémy spoustu lidí ženou doslova téměř k likvidaci.Přeji hodně úspěchu pokud se to někomu povede a předem mu mnohokrát děkuji.Spoustu práce v této oblasti vykonal a stále vykonává dTest za co mu také děkuji. Vím,že sjednocení postižených není jednoduché.Máme zde různé sociální sítě,tak toho využijme. Doporučuji také nahlédnout na stránky www.bom.cz kde představitelé Blue Ocean Management patří ,jak se tito propracovali k úspěchům od podomních a jak je zocelil trh.Řešení následků v procesech levné žárovky je doslova kalvárie.Nikoho se nedovoláte na telefonu,mailová adresa neexistije,nikdo nemá čas.Do prodeje jou nastrčeni jiní lidé a za nimi se skrývá neviditelná firma.Tato se zviditelní až v okamžiku faktury.Navíc celé podmínky těchto praktik ,jsou velice dobře vymyšleny,takže normální člověk ve snaze mít něco levnějšího doslova naletí.V tom okamžiku si mnohdy neuvědomuje svoje jednání.Navíc smlouvy mnohdy nejsou splněny ve slednaných termínech a tak lidi dostávájí do svízelných situací.Bohužel mi to připadá,že vpřípadech LAMA -žárovky spolupracují.Ještě jedou přeji hodně úspěhů postiženým v jejich řešení.
Komentáře

komentářů: 3

1#
18.1.2017 o 17:41
komentoval Pepa

Zašel jsem na policii a požádal o pomoc při vymáhání nehorázné částky za LED žárovky od Blue Ocean Manamegemen.
Napsal jsem stížnost na Českou obchodní inspekci.Doporučuji všem se přidat do společného řešení.Kdo máte známého
příbuzného kdo po právní stránce je schopen řešit tento problém ,tak zkuste zorganizovat spojení poškozených.Je to
doporučení i od policie.Bohužel ona samotná poškozeným pomoci nemůže.Při počtu postižených určitě vynaložené
náklady nebudou zdaleka tak velké jaké jsou vymáhané částky.

2#
18.9.2017 o 13:20
komentoval Jan Samo

ak jsem dopadl stejně, odmítl jsem zaplatit za 5 ks žárovek 3610 kč, tak mám očekávat dopis od advokáte a soudní řízení a samozřejmě i vyšší dluh a společnosti Blue Ocean managment. Má někdo už tohle vyřešeno? Myslím soud. Došlo to až daleko? Jan

3#
4.12.2017 o 21:54
komentoval Karin

Dobrý den, já jsem na tom obdobně akorát jsem obdržela dopis od advokátské – vymahačské firmy na částku 6800 Kč z prodlení. Psala jsem o radu na Ochranu spotřebitelů – SOS a tam mi sdělili, že soudní spor má výsledek nejistý a spíše mi doporučovali uhrazení.
Jak jste na tom vy, uspěli jste,je nějaká hromadná žaloba ke které je možno se připojit nebo jste uhradili požadovanou částku?

Díky za radu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *