Vladimír Müller a Solarbau CB s.r.o.

Pan Müller je jeden velký lhář a věčný slibovatel ať už je to ohledně zaměstnání, ve finále nejvýhodněji pro něj na černo, nebo co do podnikání a zakázek, které nikdy nezrealizuje. Tisíce výmluv, ale ví vše nejlépe. I co se týká vystupování!!!! Pokud chcete seriozní firmu a jejího jednatele určitě ne Solarbau CB, s.r.o a jednatele Müllera Vladimíra. A dokladu do účetnictví se také nedočkám ani po dvou letech http://www.greenenergy.estranky.cz/
Komentáře

komentářů: 2

1#
12.7.2017 o 09:36
komentoval Pavel

Solarbau CB s.r.o. 12.7.2017
Jak čtu tak zkušenosti s panem Müllerem mají i jiní. Já přidám svoji zkušenost z posledních 6 let. Ze začátku to šlo i peníze chodily včas.
Ale jak pokračoval čas tak se podmínky zhoršovaly a věčné výmluvy, že nejsou peníze. Jezdilo se starými auty, ale běda když jsem na to poukázal tak to bral jako pomlouvání a přitom pořád do těch aut cpal peníze. proto nebylo divu,že mněl nedostatek peněz. Poslední co prováděl když u něj řidiči končili tak si našel výmluvu, aby nemusel vzplatit poslední výplatu, což se stalo za poslední rok asi 5 krát.
Proto doporučuji s tímto pánem si nic nezačínat.

2#
16.1.2018 o 13:08
komentoval franta

zřejmě stale stejná osoba která se neponaučí a rozhodně nejede fer jednání. Jen se snaží na sebe upozornit a zviditelnit v tv pořady afery atd. slušné chování mu zřejmě nic neříká, ale každopádně kdyby si chtěl dát nekdo oběd s tímto pánem restaurace Volšovka u Sušice take se spojuje s touto osobou…. propstě Z PEKLA ŠTĚSTÍ ….

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *