Prestashop-servis.cz – podvodník Lukáš Tomek

Vážení, dávejte si pozor na firmu www.prestashop-servis.cz. Pan Lukáš Tomek ze mě vylákal zálohu na tvorbu e-shopu. Vše ze začátku probíhalo bez problému, nicméně po odeslání zálohy ze dne na den přestal komunikovat. Uzavřeli jsme spolu smlouvu o dílo, kde bylo jasně uvedeno, že má řešení dodat do 8 dnů. Už je to více než měsíc a dodnes nic nemám. Absolutně žádné komunikace a reakce na e-maily a telefonáty. Určitě nedoporučuji spolupráci s tímto paznechtem. Přišel jsem kvuli němu nejen o peníze ale i o klienta.
Komentáře

komentářů: 4

1#
10.3.2016 o 08:43
komentoval Oci-pro-plac

Dobrý den,

mohla byste se ozvat na tento email? info@oci-pro-plac.cz
Měli bychom řešení jak s tím případně něco udělat. Hezký den

2#
1.6.2016 o 18:42
komentoval Martin

Dobrý den, mám s p. Tomkem podobnou zkušenost. V mém případě šlo naštěstí o malou částku, ale to nic nemění na tom, že se mi takové jednání (nechat si za něco zaplatit zálohu, udělat část práce, na zbytek se vykašlat a hrát si na mrtvého brouka) ani trochu nelíbí. Všechno mám zdokumentované- pokud by chtěl někdo učinit proti p. Tomkovi právní kroky, rád se připojím, případně alespoň poskytnu dokumentaci.

3#
3.6.2016 o 11:25
komentoval Jaroslav Vojtovič

Dobrý den, máme s Lukášem Tomkem a jeho manželkou obdobnou zkušenost. Vybral zálohu 39 tisíc, po té přestal komunikovat, přestal pracovat, přestal brát telefóny, prostě mrtvý brouk.
Všechny velmi varuji před touto podvodnou firmou-Prestashop-servis.cz
Navrhuji podání hromadné žaloby všech poškozených.

4#
9.8.2016 o 21:39
komentoval Miroslav Klvaňa

Pana Tomka a jeho manželku určitě nedoporučuji jen lžou, vezmou si zálohu a nic neudělají. Do dnešního dne nejsou peníze vráceny takže jsem podal trestní oznámení. Po zjišťování, těchto lidí kteří jsou na tom jako já je více.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *