POZOR na firmu TZ Therm a.s.!

Pozor na firmu TZ Therm a.s. ! Pan jednatel objednané zboží a služby zaplatí jen tehdy, když se mu chce. Ve chvíli kdy jsme odmítli dodat další zboží, dokud nebudou uhrazeny pohledávky po splatnosti, oznámil že pak nedostaneme zaplaceno nic. Faktury za provedené práce v roce 2016 nám neuhradil z důvodu, že jsme neměli zájem o další spolupráci v roce 2017. Místo toho nám ještě vyhrožuje, že nám dá k úhradě nějaké smyšlené penále. Následně jsme zjistili, že takto podvedl i další firmy, kterým nezaplatil a navíc jim ještě poslal smyšlené faktury. Pozor tato firma (pod různými převleky) okrádá své dodavatele a podvedla již velké množství firem! Nereaguje ani na upomínky, ani na soudní rozsudky, dluhy neplatí! Pokud jsou pohledávky již vysoké, pošlou firmu do insolvence a změní jméno. Dříve Stavby Zlín s.r.o. v likvidaci, RD Therm s.r.o., CONE TRADE s.r.o., stačí se kouknout na web justice.cz do insolvencí a každému bude jasné, co je pan jednatel za podvodníka. Používá taktiku - nejdříve veliký kamarád, úsměv, sliby - následně vás okrade a podvede. A ještě věřitele zažaluje. Podvede i přátele, nebere na nikoho ohled.
Komentáře

komentářů: 3

1#
19.6.2017 o 01:53
komentoval Kamil Krajča

Je to stejny clovek jako TZ Therm s.r.o. a STAVBY ZLIN, jen ma novou firmu, stejny podvodnik

2#
13.11.2017 o 15:16
komentoval Petr

Vazeni, nahodou jsem narazil na tyto komentare…to jsou ale kecy!!! Firmu znam velmi dobre a nic takove jsem o nich nikdy neslysel!! Asi nemate koule si vyridit nejaky spor osobne, co, vy slabosi!!! Ze se nestydite!!

3#
20.1.2018 o 13:41
komentoval Čenda

Kecy to ani náhodou nejsou Petře (nebo spíš Kamile?). Když vás potřebuje platí, pak vydírá stylem běžte i na druhou stavbu jinak vám nezaplatím předchozí a nakonec nezpaplatí nic. Telefony nebere, nechává se zapírat hraje mrtvého brouka. V každé jiné zemi by už dávno seděl za hospodářské zločiny.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *