Potrubex s.r.o.

Pozor na pana Hoffmana z Tanvaldu, naslibuje nemožné a buďto nezaplatí nebo postrhá z faktury tolik, že budete plakat nad výdělkem. Do doby než přijde na peníze, férovej člověk, pak nezná bratra. Je schopen fakturovat 450,-/h a vám dát 150,- strhnout ubytování, cestu a nedejbože když se pokroutí kabel tak klidně koncovky u prodlužováků, vám nakonec zbyde 100,-/h a nasranej výraz. Jakmile uslyšíte Hoffman, firma potrubex - vyhněte se obloukem.
Komentáře

komentářů: 2

1#
24.10.2016 o 12:43
komentoval Tomáš

Poptal jsem firmu na zpracování cenové nabídky. Obratem mi bylo voláno z tohoto čísla, že nabídku zpracují za poplatek 5000,-, který bude případně stržen za předpokladu realizace zakázky. Opravdu divný styl podnikání. Kde mám jistotu, že zpracovaná nabídka bude cenově výhodná? Tímto způsobem jakým p. Hoffmann podniká by ze mne byl buď milionář nebo bych přišel o řadu zajímavých zakázek. Takhle opravdu ne!

2#
24.11.2016 o 12:56
komentoval Luboš

Taky jsem pro toho parchanta pracoval a když jsem končil tak mi nezaplatil poslední fakturu . Když jsem mu řekl že to budeme řešit soudně tak se mi vysmál. Znám více lidí kterým nezaplatil takže ruce pryč od toho XXXXX

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *