Podvodný we abeceda-cerpadel

Dobrý den Touto cestou chci varovat před podvodným serverem abeceda-cerpadel.cz, který se tváří jako nestranný, ale rozhodně nese známky skryté reklamy, poškozování konkurence a podprahového rádoby odborného podsouvání vybraných produktů. Ověřte si informace o tepelných čepradlech i z jiných zdrojů, ať nenaletíte! V téhle branži se ději neuvěřitelné věci!
Komentáře

komentářů: 6

1#
6.2.2016 o 18:05
komentoval Lukáš

Negativní ohlasy na tento web jsou na internetu poměrně časté. Celý web je anonymní, často se tam mažou příspěvky, vidíte, že si tam různí podnikatelé pod skrytou identitou vyřizují účty, dost lidí tomu žel naletělo, takže je dobře, když se to o nich aspoň trošku ví. Co já mám ale ne úplně potvrzené informace, měla se tím snad i zabývat Policie ČR.

2#
8.2.2016 o 22:53
komentoval Staněk

Nejlepší ale je jejich řešení toho, jak když jsou veřejně propíraní, dávají si tam údajné pochvalné komentáře (samozřejmě anonymů) na své stránky.Tak to už je moc! 😀 Jak abeceda pomohla a jak překvapivě vyhrálo IVT. Nechápu, kdo může tomuto webu věřit. Standa

3#
20.2.2016 o 00:42
komentoval Michal Jakl

Abeceda čerpadel je normální podvod na lidi. Jejich pomluvy na nežádoucí firmy jsou někdy až úsměvné. Nevím, jestli si to zařizuje jedna společnost nebo více, ale určitě to budou velký zvířata. Naštěstí se už o tom celkem ví. Hodně věcí tam nesedí a hlavně anonymně si tam plácá, kdo chce, co chce. Taková činnost by měla být opravdu trestná. Nebo aspoň na ně poslat ČOI.

4#
23.2.2016 o 15:05
komentoval Laďa K.

Už by tam mohli hoši vymyslet něco nového. Začíná to být ohrané – všechny malé firmy jsou špatné a nejlepší ze všeho je samozřejmě IVT. Ale jinak za poslední roky je tady nemálo nespokojených lidí právě kvůli radám této nezávislé a odborné nebo spíš (odporné) poradny.

5#
28.2.2016 o 00:32
komentoval S. Makovský

Stačí se trošku podívat a je to jasné. Provozovatel stránek – anonymní a neznámý. Správce, který odpovídá na dotazy – anonymni a nenámý. Financování stránek – anonymní a neznámé. Co z toho plyne? Abeceda čerpadel je podvod a nekalá soutěž.

6#
21.12.2016 o 10:30
komentoval Laky

Kdo si prohledá web, má jasno. O podvodech a pomluvách abecedy a o zneužívání diskuzních fór jako je abeceda čerpadel se opakovaně psalo na tzb-info. A na netu je před abecedou plno varování. Např. tady https://abeceda-bydleni.cz/abeceda-tepelnych-cerpadel-vse-na-jednom-miste/ nebo tady http://podvodnefirmy.cz/varovani-pred-strankami-abeceda-cerpadel-cz/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *