Podvod ve velkém!!!!

Rovněž se přidávám ke všem kteří se nechali napálit jako já, podvodným slevovým portálem "Slevolandie". jde podvod ve velkém, protože požadují zaplacení předem, ale pak již vůbec nekomunikují, zboží neposílají a dostat nějakou zprávu od nich je nemožné. Proto se připojuji ke každé iniciativě, která pomůže odhalit tyto podvodníky a pomůže je patřičně potrestat!!! Případní zájemci se mohou obrátit na mou e-mailovou adresu :alexkrupa@seznam.cz. Ostatní varuji, neotevírejte vůbec jejich nabídky a každého před nimi varujte!!!!
Komentáře

komentářů: 4

1#
9.12.2016 o 12:57
komentoval Lada Foitová

I já mám velmi špatnou zkušenost. Po zaplacení telefonicky komunikovali s tím, že o zboží je obrovský zájem a bude mě dodáno po naskladnění atd. Samé kecy, pak už ani telefon nebrali. Peníze ani zboží nemám. Další životní zkušenost- neplatit nikdy předem, ani platby kartou, vše jen a pouze na dobírku.

2#
25.1.2017 o 15:26
komentoval Stanislav Plekanec

SLEVOLANDIE PORTÁL PODVODNÍKŮ,

Uhradil jsem zboží/ložní povlečení/ ,který měl být jako dárek pod vánoční stromeček.K velkému zklamání jsem nedodostal NIC.Pod stromeček dostala SLEVOLANDIE.Je to nehoráznost a vulgarnost nejvyššího kalibru.Je třeba tyto zloděje pohnat k zopovědnosti!!!Zcela legálně kradou,kde je naše legislativa? Na e-maily neodpovídají.Plekanec

3#
25.1.2017 o 15:27
komentoval Stanislav Plekanec

Pole bylo vyplněné a odesláne!

4#
16.2.2017 o 22:23
komentoval Marie P.

Všichni podejte trestní oznámení na SLEVOLANDII. Je to jednoduché- vezměte si doklady, které máte k dispozici (vím, že jich moc nemáte) a dojděte na místní oddělení Policie ČR a tam s vámi sepíšou záznám. Jen je požádejte, aby se připojili k již probíhajícímu vyšetřování. Také jsem se připojila k oznámení, které už běží na severu Plzně.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *