Perform-ers

Typická podvodná firma. Tvrdí že založili novou sociální síť. Tahají z lidí pod příslibem provize poplatek až 999,-Euro ročně. Majitelem je rakouský občan Erich Krammer. Firmu má zaregistrovánu na Slovensku. před časem podnikal podobným způsobem v Rakousku. Skončilo to žalobama. Na jejich prezentaci jsem byl. Jedná se o 100% letadlo. Pokud vás někdo osloví, nenchte se zmanipulovat. Kdo má podobnou zkušenost s firmou Perform-ers, pište zde a varujte lidi. http://www.mlm-infos.com/ftopic28858-s10.html , http://podvodnefirmy.cz/perform-ers/#comments-title
Komentáře

komentářů: 8

1#
1.11.2015 o 18:19
komentoval lala

Je to podvod. Stejně jako ti sami manažeři pracovali pro etn services, ted dělají pro perform ers. Ani ti manažeři z toho nemají tolik co slibuji ze každý bude mít. Jde o to, že každý dělá ze sebe boháče a přitom mají houby. Jo, ty poplatky co maji z tech chudáků, kteří jim naleti. Ten slavny zakladatel je jistojiste jen další bílý kůň a zřejmě aniani netuší o co v tej firmě jde. Není TP čistá firma a jsem si jista že i ti co ji hájí neví co v tom jr. Já to vím dobre, nechala jsem si firmu prověřit a jeden pan Kasl ten mě štve. a proto jsem se RT rozhodla že už nedovolim aby podvedli ještě někoho. Krásný den a proverujte. Nekupte zajíce v pytli, nekupujte perform ers

2#
16.12.2015 o 15:33
komentoval AAA

Dobrý den ,

lala vy jste podala trestní oznámení?
Bohužel jsem jeden z blXců,kdo za certifikát 999 Eur zaplatil a už nehodlám podvádět další lidi kolem mě,abych pak já měla provizi zase z jejich blXosti.

3#
13.1.2016 o 16:06
komentoval bbb

Také jsem jeden z blXů co zaplatil 999 EUR a nyní zjištuje,že je to jedna veliká blamáž.Nechci mít již s firmou nic společného.
Podal někdo trestní oznámení?

4#
19.1.2016 o 12:49
komentoval aaa

bbb, Tresní oznámení bude podávat pan Janiecz Konieczny.Má ho už připravené, točí se reportáž a budou podniknuty další kroky. Pokud máte zájem konkaktujte přímo pana. http://www.nfpk.cz/glosy/janusz-konieczny

5#
1.2.2016 o 19:51
komentoval smlouva

čau. necham si dojmy a pojmy pro sebe. jen se stručně zeptám, zda někdo ukazoval smlouvu o vlastnictví certifikátu a zaplacení členství právníkovi a zda se z ní dá vyvlíst. třeba zkrz některé ty sliby, které se neuskutečnily (start kampadně z LA, spolupráce se světoznámou nadací, …) nebo klamání fotomontážema apod.

6#
15.3.2016 o 01:32
komentoval Aaa

To by mě také zajímalo. Vše co bylo na semináři slibovano a pro mě jeden z důvodů zakoupení celosvětového certifikátu. Nic že slibů splněno nebylo. Celkově to na mě působí jako podvod a k lámání.

7#
3.5.2016 o 15:33
komentoval Eva Potužníková

Dobrý den,
před časem se na redakci Ćerných ovcí obrátila divačka, jejíž otec také do struktury vstoupil, nechtěl ale točit, v komentářích se píše, že se točí reportáž – žádná ale, pokud vím, neběžela?
Byl by někdo z vás, kteří jste si certifikát koupili a nevydělali slibované peníze, ochoten natáčet reportáž s Černými ovcemi?
Děkuji.

8#
16.6.2016 o 14:07
komentoval Eddie

Takových lidí, kteří si koupili roční certifikát byla spousta. Myslím, že spousta lidí tomu věřila jako i já – bohužel. Pasivní příjem z reklam, soutěží, zahraniční celebrity….. Od listopadu to však začalo upadat a to hodně rychle. Žádné informace, mlžení a stálé uspokojování.
Nejvíce mne zarmoutilo jak ti nejvýše postavení nedokázali nám, které přivedli říci pravdu. Do poslední chvíle lhali a snažili se oslovovat a lákat nové partnery. Pokud se partneři začali ptát proč není Pool, proč nejsou pravidelné soutěže a další a další, tak žádná odpověď nebo lhaní. Musím se pozastavit nad akcí Malorca ( 4x partneři zadarmo získají licenci na rok a pojedou na Malorcu). Chudáci, kteří do toho šli a oslovili své přátele, kteří s už licenci museli zaplatit. Kdo z nich na Malorcu jel? NIKDO ! A odpověď? Prý se toho zřekli pro investování do firmy, že jsou peníze potřeba jinam. Ano majiteli. Ten nikomu nepodal žádné vyjádření, z FB s manželkou zmizeli a všichni mlčí.
Závěre: Bylo to svobodné rozhodnutí každého z nás, nicméně mne zklamali ti naši “manažeři”, kteří nám neustále přeposílali SMS, emaily . Bohužel jen ty pozitivní, ale dnes? Nikdo z nich nezavolá a ticho po pěšině. No, možná někdo z nich se ozývá s Novým MLM 😀
Jsem rád, že jsem neoslovil více lidí a nedostal více svých kamarádů a přátel do potíží. Těm co jsem do společnosti přivedl jsem se omluvil s tím, že jsem to mu bohužel věřil. Dnes toho lituji, ale chybami se člověk učí 🙁 Doufám, že této kauze není ještě konec a bude pan Klíma pokračovat. Sice si pan Krammer něco z našich peněz poplatil, ale ať je za to apoň nějak potrestán.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *