Leata Company s.r.o.

POZOR !!! Leata COMPANY s.r.o. Jaromír Kret podvodník . Natiahne Vás na žeriav do najväčšej diery sveta na SK, Kde Vám sľuby super zarobené peniaze a skutok utek . Samozrejme pracujete na dohodu kde je napísaný plat 370. € Pri tom dohodnutie sme boli na 6,50. € na hodinu . Po mesiaci som dostal 200 € zálohu a po ďalšom mesiaci mi vyplatil 330,- € s tým , že navyše nemám nárok že máme spolu spísanú dohodu , kde je napísaná jasná suma. Je ulhaný a delá zo seba debila , že si nič nepamätá na nejaké ústnej dohode . Hlavne , že ten šmejd si jazdí v Mercedese za naše peniaze . Naviac som zistil , že mam falošne žeriavnický preukaz, ktory si sam sfalšoval . Hlavne , ze stale hlada ľudí aby ich mohol ojebat !!!!
Komentáře

komentářů: 2

1#
10.8.2016 o 12:16
komentoval Petr

No kámoš nediv se. Manželka doma a paní asistentka, která s ním jezdi, to musí něco stát. To víš hotel není levný a šuk…. paní asistentky asi taky nebude levnou záležitosti podle toho jak vypadala. To co jsem viděl raději nebudu komentovat , ale jak ji představil jako asistentku myslím ze Lisková se jmenovala tak mě omylo. Spíše ji měl představit jako milenku a nedělat si z nás prdel s paní asistentkou, ale to je jeho věc U nás to bylo to samé . Dva měsíce jsme čekali na výplatu. Dostávali jsme jen směšné zálohy, který zamilovaný páreček nám je vozil. No a jak píšeš pak jsme dostávali vyhazov. Nevím jak ostatní ale mi dluží přes 37000,-Kč. Taky jsem naletěl, že budu mít 160 na hodinu. Hlavni je že si vozí pr… v bílém Mercedesu za naše peníze. Nakonec jsem přestoupil k jeho konkurenci a mám se dobře.

2#
24.3.2017 o 11:06
komentoval T

POZOR!!!!!! Leata Company s.r.o. neskutečně problémová firma!!!! Nekomunikují, nedrží se podmínek ve smlouvě a pak dělají ještě problémy. Této rádoby firmě se vyhýbejte!!!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *