Jiří Beran z Petrohradu Podvodník a lhář

Dobrý den ,pro všechny lidičky UPOZORNĚNÍ!!!!! pan Beran je podvodník a lhář ,který uvádí lidi v omyl ,vybírá za nemovitosti zálohy a nebo nabízí nemovitosti úplně jiných opravdových realitních makléřů. Pan Beran není totiž žádný realitní makléř,byl kdysi u RK v Ceretu v Podbořanech a poté u pí Kubáčové na výpomoc ,kterou stačil okrást o její majetek.Nemá živnostenské oprávnění a není ani veden v ARESU ,kde jsou vedeni všichni živnostníci.Falšuje dokumenty a vydává se za osobu ,kterou nikdy nebyl.Prosím dejte si všichni na tuto osobu velký pozor ať nejste také podvedeni.Jinak pan Beran je velice nemocný a neš´tastný člověk ,která pobuřuje slušné jiné lidi .Jinak pan Beran je velice podnikavý člověk ,který se vydává za policistu ,za bývalého kriminalistu,dále že je státní zástupce ,dále že je mistostrarosta v Petrohradě ,kde bydlí ,dále ovlivňuje lidi a okrádá je neboť sepisuje stížnosti ,žaloby atd aniž by měl v tomto směru jaké koliv vzdělání .Opravdu dejte si na tohoto člověka velký pozor je to lhář a podvodník s velkým P.
Komentáře

komentářů: 2

1#
21.4.2015 o 10:34
komentoval Dana a Jana

JJ máte pravdu je to podvodník a lhář ,opravdu dejte si pozor na tohoto pána ,je to velice nemocný člověk ,který nepatří mezi normální lidi

2#
9.5.2015 o 10:33
komentoval Jiří Beran

Toto tvrzení je od p.Šestáka který se vydává za exekutora, policistu a vyhrožuje lidem lámání rukou a likvidací, je naštvaný, že jsem na něj podal trestní oznámení a vymáhá neexistující pohledávky, je člověk velice nevěrohodný a umí jen řvát, křičet a pomlouvat nesmyslným obviněním který jsou zcela vymyšlené a nemají žádné opodstatnění, v životě jsem se nevydával za člověka co píše soudruh šesták který se skutečně vydává s paní Kubáčovou za exekutora. Jsem člen Realitní komory ČR kde mě najde každý člověk a spolupracuji s RK pokud chcete recenze klidně se skutečně zeptejte lidí že lidem pomáhám v občanském řízení zdarma nebo jen za náklady. Kubáčová se Šestákem na moji osobu již podali několik trestních oznámení a stížnosti na moje údajné podnikání ale nezakládá se na pravdě, protože radit mohu komu chci a na rozdíl od protistrany se za nikoho nevydávám. U pani Kubáčové ve firmě Reality Podbořany jsem pracoval měl jsem být společník pak zaměstnanec a nakonec ani jedno, za tři měsíce práce jsem nedostal zaplaceno a ještě poslouchám lživé pomluvy. Jen aby každý věděl kdo falšoval dokumenty, já jsem nebyl a bylo to prokázáno i policií a ani jsem nic neukradl. Pani Kubáčová nabírá nemovitosti bez podpisu smluv a nezaplatila ani za logo tam dodnes dluží prachy a pak ještě vyhrožuje Šesták a představuje se jako exekutor, dále nezaplatila panu Raizerovi z Kryr který ji dělal koupelnu a místo zaplacení za práci se dočkal trestního oznámení a tahání po přestupkových komisích jako já a také byl zproštěn viny jako já. Udělejte si lidé samy kdo z nás je podvodník a lhář na rozdíl od pani Kbáčové která půjčuje na černo peníze a nedaní příjmy a na vymáhání si najímá Šestáka který vyhrožuje vykopnutýma dveřmi a zmlácením a někdy i něčím víc mohu doložit důkazama, když jsem ukazoval u soudu v Lounech čím se prokazuje Šesták jako exekutor a jaké vydává potvrzení tak se soudce chytal za hlavu.Nikdy jsem se nepředstavoval jako právník, místostarosta nebo státní zástupce co tito dva nemocní lidé s uraženou ješitností tvrdí, mám 10 letpraxe ve státní službě a to mluví samo za sebe a na rozdíl já skutečně lidem pomáhám zdarma nebo jen za náklady stačí se zeptat u nás v Petrohradě nebo v Kryrech a co nemohu zvládnout nebo si netroufám předávám advokátovi kterého brzy jak Šesták a Kubáčová poznají a jsem zvědav až budou platit odškodnění a že nebude malé to vám slibuji, pak všechny dobré lidi pozvu na pivo protože se ukáže kdo má pravdu. Děkuji všem poctivým lidem za důvěru a nejhorší srážka je když někdo nemá patrony a utrpěla jeho ješitnost, ještě jednou Děkuji všem poctivím lidem s pozdravem Jiří Beran z Petrohradu tel.: 773 101 XXX každému to rád vysvětlím nemám se za co stydět a nemusím se schovávat za anonimní vymyšlená jména.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *