Jan Maňhal pozor!!

Všichni pozor na osobu jménem Jan Maňhal, ze Statenic!!Podvodník!! Jde o to, že provozuje několik firem, predevším mezinárodní autodopravu do 3,5t, a další... Které jsou ovšem napsané na osobu Petra Kapitánová Resp., na tuto osobu jsou napsané firmy například pragomonetia atd, které se po čase mění.. P. Maňhal dluží svým zaměstancům výplaty, a nekolik z nich dělá, či dělalo beze smluvy (za příslibu, že smlouva je již hotova či připravena). Jsou zde osoby, co byly propuštěny i na par.53, bezdůvodně, po své práci co vykonávali. Poškozených jsou desítky, a důkazy jsou také, a jistě se další najdou.. Informací k tomuto problému mám mnoho, a jsou opravdu velice "drsné" které zatím nebudu zveřejňovat, ale brzy zveřejním.. Tato skutečnost se bude v nejbližších dnech předávat na ispektorát práce, a následně se podniknou další kroky..
Komentáře

komentářů: 15

1#
28.3.2017 o 08:23
komentoval Evžen Bröckl

Dobrý den nám firma Pragomonetia s.r.o. dluží cca 20 000,- Kč, na telefony se jim už nejde dovolat. Najde se tu někdo komu také dluží?

2#
5.4.2017 o 15:24
komentoval Martin

Nasa firma sa tiez dala podviest firmou JM Cargo Express napisanou na p. Petru Kapitanovu pricom Jan Maňhal v nej vystupuje ako majitel.

3#
5.4.2017 o 15:31
komentoval Martin

tu mate kontakt priamo na pana ticheho majitela 776444XXX. Mi sme im tiez nieco viezli a vyzera to, ze nic z toho nezaplati.

4#
19.4.2017 o 00:20
komentoval Fillipp

Ano, jezdil jsem pro něj jako řidič. Mě dluží mzdu za celý leden 2016. Když jsem se mu dovolal, bylo mi řečeno že jsem mu neodevzdal přepravní dokumenty, které jsem mu na 100% nechával ve vozidle při předávání. A další výmluvy. Samozřejmě jsem si nechal zjistit více přes firmy, pro které jsem ty dny jel. a vše je jinak. Když jsem měl snahu toto řešit dále, tak si pan maňhal vymyslel další věci, a to řádně nepředané vozidlo atd.. Zkrátka kdo nechce platit, tak si výmluvy najde. Práce beze smlouvy atd, naštěstí mám nahraný jeden telefonát který je usvědčující k podvodům.. Celou věc chci řešit, jen potřebuji více kontaktů na podvedené lidi. Na telefony p. Maňhal nereaguje a podvedených jsou desítky..

5#
9.5.2017 o 17:21
komentoval Andy

Vážení. Tento člověk je jeden z největších hajzlů, ktere jsem za život poznal. Podal už někdo u vás trestní oznámení? Přidám se! Dluží mi 600.000,- (pragomonetia)
Prosim, dejte sem své kontakty. Je potřeba toho parchanta dostat tam, kam patří.

6#
29.5.2017 o 11:43
komentoval Radka

Pracovala jsem pro spol. JM Cargo Exppress – naštěstí jen cca 14 dní …… a s nikým podobným jsem se v životě nesetkala …… už od prvních dnů volalo mnoho různých zákazníků – že jim pan Maňhal dluží peníze ….. bylo mi už toto divné …. Každopádně pan Maňhal nemá potřebu přihlašovat ani svoje zaměstnance … natož jim vyplácet výplaty …… Posílala jsem veškeré informace na živnostenský úřad, finanční úřad, úřad práce atd…. až po kontrole, která na něj přišla – mě dodatečně dohlásil….., ale výplatu za řádně odpracované dny – neuvidím … nepřišla jsem o moc – ale z principu mě toto jednání vytáčí do vrtule …..

7#
5.6.2017 o 11:51
komentoval Bernadeta

Dobrý deň. Pridávam sa taktiež. Firma JM Cargo Express nám dlží 620 eur za III.mesiac 2017. Našťastie sa nám ešte cez TimoCom podarilo cez Príkaz na Inkaso vymôcť od spoločnosti Pragomonetia dlznú sumu. Dnes som volala do TimoCom – u ohľadne spomínaných firiem, niekedy koncom marca /III.mesiaca/ ich zrušili v TimoCom-e a podľa slov zamestnanca asi ich tam už ani nepridajú. Vraj veľmi veľa firiem sa na nich sťažovalo a veľmi veľa Príkazov na Inkaso museli vybavovať, čiže pre nich to nie je zákazník a kazí im meno spoločnosti. Poraďte ako ďaľej? Ak by niekto podal trestné oznámenie alebo návrh na súd napíšte, určite sa pridáme. Ďakujem.

8#
5.6.2017 o 12:56
komentoval Andy

t.o.proti.manhalovi@seznam.cz – prosím všichni poškození ať napíší sem. Začne se připravovat žaloba. Díky moc.

9#
16.6.2017 o 11:00
komentoval Lukky

dá sa navštíviť na sídle firmy? Má niekto poznatok že sa tam zdržuje? 420 euro sú tiež peniaze

10#
19.6.2017 o 10:33
komentoval Andrew

Bohužel ne. Na žádném sídle se nezdržuje. Všechna sídla jsou jenom virtuální. Všechny firmy ma napsane na manželku, takže vymahatelnost po Manhalovi je bez žaloby nebo trestního oznámení nemožné. Osobně navrhuji společnou návštěvu jeho bydliště za asistence policie cr.

11#
20.6.2017 o 12:55
komentoval lukky

Nie je problém, ak je poznatok o mieste kde sa pán zdržuje kľudne ho osobne navštívim i bez polície

12#
21.6.2017 o 12:11
komentoval Andrew

Ok. Prosím napište na výše uvedený mail. Domluvíme se všichni. Děkuji.

13#
11.7.2017 o 07:49
komentoval Andrew

POZOR! Společnost Pragomonetia byla Maňhalem a Kapitánovou převedena na nějakého Ukrajince nebo Rusa viz aktuální výpis z Jusitce!

14#
7.9.2017 o 12:12
komentoval Eva

dobrý den, nám dluží firma JM Cargo Express také necelých 8 tis a pan Maňhal svaluje vinu na všechny ostatní a všem vykládá, jak dobře platí.
Ale nám všem dopravcům zaplatit nechce. Je to podvodník a je už na něj podáno trestní oznámení na plzeňské policii. Je vůbec nějaká šance dostat své peníze zpět. Asi není. Všichni musíme platit vše, ale nám nemusí zaplatit nikdo.

15#
12.9.2017 o 12:23
komentoval Andrew

Trestní oznámení podáno také. Navrhuji osobní návštěvu společně, je nás už opravdu hodně. Všechny firmy jsou napsány na manželku Kapitánovou, firmy pak přepisují na Rusy!!!! Jedině osobní návštěva! Maňhal půjde do tepláků, dřív nebo později ale to nám peníze nevrátí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *