IMPRODUM, s.r.o. a Via Domo s.r.o.

Dobrý den, chtěl bych všechny varovat před společností Improdum a jejich dřevostavbami. Firma vybere zálohy, stavby nedokončuje, termíny nedodržuje, zástupci firmy nekomunikují a lžou. Paní Bohumila Štěpánová, se kterou jsme celou dobu jednali ve společnosti Improdum si nyní založila vlastní firmu Via Domo a snaží se přesvědčit zákazníky Improdům, aby k ní přešli, že vše bude v pořádku. Jelikož se jedná o tu samou osobu, která pod společností Imrpodum stále lhala a nebo se zapírala, varuji všechny před navázání spolupráce i s firmou Via Domo.
Komentáře

komentářů: 7

1#
22.6.2017 o 17:46
komentoval David Kovařík

Mohu jen potvrdit, co se píše výše. Štepánová a spol svým “hospodařením” dovedla Improdum až do insolvence. Nechala za sebou spoustu nespokojených klientů, kdy někteří přišli i o částky v řádu milionů, jiní mají zase nedokončené domy. Proto upozorňuji na firmy Via domo, která patří Štěpánové a WS Construction, která je psána na Soldána.

2#
18.7.2017 o 22:23
komentoval Velice naštvaný klient

Dobrý den, také máme “nezapomenutelnou” zkušenost s paní Štěpánovou, Soldánem, Korbelem a stavbyvedoucím panem Sekelézem. Nechali jsme si postavit vysněný dům na klíč abychom se stavbou neměli starosti a už to za chvíli budou tři roky, dům postavili nekvalitne, pořád opravujeme…jsou to podvodníci, my.bohuzel naleteli

3#
18.7.2017 o 22:23
komentoval Podvedený klient

Patřím mezi nespokojené a podvedené klienty firmy Improdum.Důrazně varuji všechny co by chtěli s firmou Improdum,Via domo a WS construction stavět.Dávejte si pozor hlavně na paní Bohumilu Štěpánovou a Jaroslava Soldána.

4#
19.7.2017 o 13:36
komentoval Váš okradený klient.

Dobrý den. I já se připojuji se stížností na podvodné jednání firem paní Štěpánové a jejich spolupracovníků p.Soldána, p.Korbela p. Sekeleze a dalších které na naší stavbě zaměstnávala a zaměstnává hlavně pana Floreše. Měli jsme u nich zaplacen dům na klíč, který měl být hotov dubnu 2015, ale jejich podvodným jednáním se nám o vysněném domě může zatím jenom zdát. A podle zprávy SMS kterou mi paní Štěpánová poslala tak s dokončením a kolaudací z její strany nemám počítat. Jinak jsem za zaplacené faktury, které jsem si sám nechal udělat a neprovedené práce již zaplati přes 200000 Kč a penále se již blíží ke 25000 Kč.

5#
20.7.2017 o 13:26
komentoval Váš vámi okradený klient.

Dobrý den. I já mám špatné zkušenosti z jednání firmy Improdům alias Via doma dávejte si na ně pozor při jednání. Podrazí Vás jedna dvě. Pozor si dejte hlavně na paní Štěpánovou a pana Soldána.

6#
20.7.2017 o 13:28
komentoval Pavel

Lháři a podvodníci

7#
1.9.2017 o 14:47
komentoval Pavel

Dobrý den, chtěl bych všechny varovat před společností Improdum a jejich následnými firmami. Firma vybere zálohy, stavby nedokončuje, termíny nedodržuje, zástupci firmy nekomunikují a lžou. Paní Bohumila Štěpánová, se kterou jsme celou dobu jednali ve společnosti Improdum si nyní založila vlastní firmu Via Domo a s panem Soldánem a Florišem se snaží přesvědčit zákazníky aby k ní přešli, že vše bude v pořádku. Jelikož se jedná o tu samou osobu, která pod společností Imrpodum stále lhala a nebo se zapírala, varuji všechny před navázání spolupráce i s firmou Via Domo.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *