GBT GROUP.-HAIMOVÁ VĚRA -TROCHU JINAK

ENSIFERA GROUP s.r.o. | To je jeden z inzerátů, kterým se firma ENSIFERA GROUP s.r.o. prezentuje s pomocí webových stránkách http://www.ozdravenifirem.cz/. Tato stránka byla registrována 12.06.2009 společností Haniel group CZ, s.r.o.. Takže tu máme jasné a prezentované propojení těchto dvou společností. Za společností EG stojí Michael Víteček (*1986). Firma vznikla jako ready made společnost. Původně se jmenovala PLATINUM RIVER, s.r.o.. Pan Víteček bydlí v Opavě a dle OR nepůsobí v žádné další firmě. Druhá společnost HG CZ, s.r.o je v OR vedena od 06.03.2007 a vede ji Věra Haimová (*1960). Paní VH dále působí ve společnosti GBT GROUP spol. s r.o. Předmětem podnikání HG CZ s.r.o. je: činnost podnikatelských, finančních, organizačních a ekonomických poradců reklamní činnost a marketing zprostředkování obchodu a služeb realitní činnost služby v oblasti administrativní správy a služby organizačně hospodářské povahy zednictví a zastavárenská činnost Firma GBT Group spol s r.o., která vznikla 06.05.2009 je spoluřízena s dcerouSylvou Haimovou (*1986). Slečna Sylva působí v další firmě. Tou je společnost BAHRAM HOLDING spol. s r.o., která nesla jistou dobu jméno INVEST VEaSY s.r.o. a na internetu si vytvořila poměrně obsáhlý fanclub nepřátel a nespokojených klientů. Půjčíme Vám bezpečná, řádně servisovaná osobní i užitková auta. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobé pronájmy osobních aut a užitkových vozů našeho vozového parku. GBT GROUP spol. s r.o. Adresa: Rybářská 1665/2 74601 Opava Telefon: +420 773 975 293 E-mail: info@pujcsiauto.eu WWW: www.pujcsiauto.eu Vzhledem ke skutečnosti, že tato rodinná firma má další a další propojené projekty, které budeme nadále sledovat, nebudeme se pouštět do dalšího rozboru společnosti BAHRAM HOLDING spol. s r.o..Ta se prezentuje na webu dostatečně a je evidentní propojení na skupinu Haniel Group CZ s.r.o..
Komentáře

komentářů: 4

1#
5.8.2011 o 22:59
komentoval Anonym

Tohle mluví za vše o podvodných společnostech Věry Haimové a spol.http://nebankovnipujcky.blogspot.com/2010/10/ensifera-group-sro.html

2#
11.2.2016 o 14:35
komentoval Přísluník VB

Haimová Věra se přejmenovala na Věra Marie Šťastná a dcera taktéž, Sylva Marie Šťastná :-)) Paní Haimová se vdala za nějakýho pana Šťastnýho a dcera si vzala jméno po nevlstním tatíkovi. Úsměvné…..si myslí, že jménem smaže svou podvodnou činnost ? OMYL, ta se za ní potáhne jako smrad !!

3#
19.5.2016 o 13:39
komentoval Marie Nováková

GBT GROUP-Haimová Věra
chtěla bych se vyjádřit k této firmě a osobě. Nevím kdo si toto zde nahoře uvedené vymyslel a co jej vedlo k tomu,že si vymyslel tyto pomluvy, propojil nepropojitelné. Pokud by člověk měl důkazy, nemusel by se uchylovat k pomluvám, které se nezakládají na pravdě. Paní Věra Haimová se ničeho nedopustila . Policie provedla šetření a Ministerstvo spravedlnosti se 7.3.2016 na svých stránkách justice cz. veřejně paní Věře Haimové omluvilo. Bylo by dobré,aby se omluvil i administrátor těchto stránek,že nechal pomluvy na svých stránkách a tím umožnil osočit nevinné. A hlavně by bylo dobré,aby tyto pomluvy sundal a zveřejnil jméno a meil člověka, který tyto pomluvy uveřejnil.

4#
21.6.2017 o 19:35
komentoval Anonym

Dobrý den,

mate nekdo nejake nové info , ohledne obou žen či zkušenost?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *