frital

J PLUS L OKNA z České lípy – super a je to pro nás bez zálohy, už to udělali i dvou mým kamarádům z Rumburku a super cena a přitom ještě značková okna REHAU http://www.jpluslokna.cz Kulhy

Frital

Dobrý den, jsme asi taky jedna rodina, kteří naletěli. Zaplatili jsme firmě Frital s.r.o. PŘEDEM přes 47 000,-- kč dne 23. 9. 2010. Pak jsme jen telefonicky urgovali. Dne 12. 11. 2010 nám přišel omluvný dopis o změně dodavatele oken. Pak se na internetu objevila na jejich stránkách zpráva, že prý jde o změnu majitelů a do 6. 12. 2010 jsou všechny tel. linky blokovány a pak že se nám ozvou. Ode dneška je tam zase zveřejněno toto: Vážení zákazníci, Dne 22.11.2010 došlo k odprodeji obchodních podílů firmy FRITAL s.r.o. novému vlastníkovi. Na základě této změny bylo sídlo a vedení firmy převedeno do Brna. Omlouváme se za nedostatečné a zkreslené informace, které díky tomuto kroku vznikly. Nové vedení firmy převzalo všechny závazky a v tuto chvíli je zpracovává. Po dokončení převzetí firmy dostanete přesné informace týkající se dokončení Vašich zakázek. Písemnou komunikaci můžete adresovat na nové sídlo firmy Česká 156/6 Brno PSČ 602 00 frital@frital.cz Nevíme, co si máme myslet, zda už zoufat či ještě vyčkat, nebo podat tr. oznámení. Kdo je také v podobné situaci, jako my,zklamaní zákazníci firmy Frital s.r.o. můžeme se nějak vzájemně spojit a třeba poradit na společném postupu. Můj mail je: zecko@email.cz

Frital

Pozor na firmu Frital s.r.o, vezme si od Vás zálohu na plastová okna a pak místo oken dostáváte samé dopisy, kde se firma vymlouvá. Okna nikde a Vaše peníze taky ne. Jsou to podvodníci. Teď už firma nekomunikuje vůbec. Podávám trestní oznámení.
Komentáře

komentářů: 11

1#
6.12.2010 o 12:25
komentoval Anonym

zdravim.. take podavame trestne oznameni 10litru v prdeli zaplatili jsme vse predem 🙁

2#
14.12.2010 o 10:53
komentoval Anonym

Tak v pátek jsem odeslal doporučený dopis na novou adresu do Brna,kterou uvádějí na svých stránkách,kde se všem omlouvají za vzniklé potíže a dnes máme úterý a doporučený dopis mám zpět s odůvodněním pošty ,,na uvedené adrese adresát neznímý ,tak mám pocit,že si ze zákazníků dělají akorát srandu.

3#
9.12.2010 o 12:38
komentoval Anonym

samí podvedení

4#
14.12.2010 o 15:29
komentoval Anonym

Podejte trestní oznámení

5#
3.12.2010 o 16:44
komentoval Anonym

To podejte.. Firma má prý nového majitele a sídlo v Brně na ul. Česká 156/6… Ale stejně to jsou kecy a kecy… Nejste sám.. I všichni zaměstnanci jsou bez peněz a některý i bez výpovědi..

6#
14.12.2010 o 11:01
komentoval Anonym

Tak jsem v pátek odeslal doporučený dopis na novou adresu do Brna,kterou uvádí na svých stránkách,kde se všem zákazníkům omlouvají za vzniklé potíže a dnes máme ůterý doporučený dopis mám zpět s odůvodněním pošty,,uvedená adresa neznámá ,tak mám pocit,že si akorát dělají srandu a okna si asi mohu prohlížet jen v časopise a o kačkách zpět nemluvě,že?

7#
28.12.2010 o 11:24
komentoval Anonym

Na Frital byla podaná insolvence, tak komu tato firma dluží peníze, může přidat přihlášku pohledávky na: http://www.justice.cz

8#
6.12.2010 o 12:40
komentoval Anonym

No tak koukám,že nás bude za chvíli plný rychlík,také jsem to vykešoval hotově přes 15 tis.a zatím jen dopis,že mění dodavatele a posouvají termín dodání,ale dnes jsem volal na všechny tel.č.mimochodem bylo jich přes 25 a email se mi také vrací jako nedoručený,takže zasílám doporučený dopis a pokud se vrátí nedoručen též budu muset podat trestní oznámení.

9#
3.4.2013 o 13:28
komentoval Šťastná

Tak já teda s touto firmou mám jenom špatné zkušenosti.Výměna všech oken a hlavních dveří v Okale neproběhla podle mých představ. Práce montážních dělníků neprofesionální, odfláknutá. Některá okna, parapety i dveře nebyly ve vodováze, muselo dojít 3x na předělání a povolání jejich technika, který musel sepsat veškeré závady. Potom teprve po 3 měsících v pořádku.

10#
25.2.2014 o 13:15
komentoval Vítová Renata

POZOR na firmu J PLUS L okna s.r.o. Dodaj vám okna a dveře ale nefungujou a seřizovat to byly už u našich rodičů 3x a je to stejný – rámy prohnutý asi bez dostatečné výztuhy, (POLSKO) drhnou až se prodřel rám a nechaj si za to že přijeli ještě zaplatit i když si vlastně přijeli opravit to co zkazily……..Výsledek po třech seřízení stejný-NEFUNGUJE to a pořád drhne. Tuto firmu v žádném případě nedoporučuji. Vítová

11#
14.3.2014 o 14:42
komentoval Vítová Renata

jo jinak Pozor na řemeslníky od firmy J PLUS L okna. sro kradou !!!!!!!!!! Ztratili se nám peníze a zlaté předměty (řetízek, prsten) Vše nahlášeno na POLICII a výsledek pracovník usvědčen. Tak takový řemeslníky má tato firma. A co se týče montáže tak se přijeďte podívat a vemte si vodováhu. Protože oni to namontovali asi podle olovnice a zrovna foukal vítr…………..děs drhnou okna. Jsou to fušeři honem honem vůbec oknům nerozuměj a paní na firmě tak to je kapitola sama o sobě………..AROGANCE a vlastně za to že oni kradou a okna jsou na křivo můžete vy. J PLUS L OKNA sro – ZKUŠENOST KATASTROFÁLNÍ a když se zeptáte okud jsou okna tak vám ta paní řekne že profily jsou z Německa, kování je z Německa a sklo anglické. LŽOU naprosto všechno POLSKO jsou tam i nálepky POLSKO.

Tuto firmu nedoporučuju Vítová

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *