DETOXIC

Pozor na \"lék\" Detoxic! Nejspíš je to útok parazitů na Vaše kapsy, nikoliv léku na Vaše parazity. Lék lze objednat jen na jednom místě. Výrobce není uveden. Doktoři, kteří popisují hrůzy parazitů ve vašem těle - nikoho z nich jsem nenašla. Ústav parazitologie, který zmiňují, stejný výsledek - nic, nikde. A že by jeden lék šmahem vymýtil všechny parazity, které dle jejich stránek vás v nejbližší době už zavraždí? Tak pozor, necpěte zbytečně peníze do parazitů. Zuzana
Komentáře

komentářů: 5

1#
19.2.2017 o 15:07
komentoval Ludmila

Souhlasím s paní Zuzanou.

2#
22.2.2017 o 20:06
komentoval Jana

Bohužel jsem podlehla “vábení ” a koupila Detoxic jak jsem vybalila je mě jasné že jsem naletěla . Žádný návod jak uživat Ani jediné slovo v češtině. Ještě že jsem se nenechala přemluvit na tři balení jak doporučovala operátorka. Nedejte se nachytat další.

3#
23.2.2017 o 14:17
komentoval Dita

Děkuji paní Zuzaně za informaci, ušetřila jste mi dlouhé pátrání!

4#
23.2.2017 o 14:31
komentoval Dita

Hledala jsem “molekuly A, molekuly G a molekuly F” v odborné literatuře. Pokud jsem hledala dobře, tak takové rozdělování “molekul” neexistuje. Domnívám se, že celý tento projekt je podvodný, informace poskytované na jejich webu povrchní a povšechné, citovaný “odborný lékař parazitolog MUDr. Petr” zřejmě neexistuje vč. zmiňovaného Národního parazitologického institutu ani Národního ústavu parazitických onemocnění…!
Zde jsem našla odkaz s informacemi: http://www.parazitologie.cz/doc/Oleg%20Ditrich%20-%20detoxic,%20anti-parasite%20herbal%20tea,%20wurmex.pdf

5#
15.6.2017 o 00:59
komentoval Dr.Dr. Jan Berwid-Buquoy

Řekl bych to asi takto: Detoxic nepomáhá, ale taky neškodí.
Je to asi tak, jakoby někdo jedl kuličky udělané z chleba a myslel si, že mu to vyléčí zápal plic. Zápal plic sice zůstane, ale pojídat chleba ve formě kuliček, coby “lék”, může být zatraceně drahé, přesto ona potravina vůbec neškodí, ani zápalu plic, ani tomu uživateli.
Kdysi jsem si koupil produkt na posílení potence, doporučovaný dokonce MUDr. Uzlem a prezentovaný v televizní reklamě. Jsou to vyhozené peníze za “chlebové kuličky”. “Medikament”, který v žádný není, vůbec nefunguje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *