Dejte si POZOR na pana elektrikáře Pavla Matouška ze Strakonic

Dělá dojem velice slušného člověka čímž dokáže vymámit víc peněz než kolik je zhotoveno a potom již nedodělá zadanou práci. Když je pak pozdě zjistíte jak je vše odfláknuto a elektrika je po takovém odborníkovi částečně i nefunkční že Vám nezbyde než zavolat jiného elektrikáře a platit dvakrát. Na stavbě nechá staré kabely volně viset pod proudem že každý zedník, sádrokartonář, instalatér a jiní dostali několikrát ránu. Na upozornění Vám takový elektrikář řekne že odstranit staré kabely není jeho práce... Na reklamace zákazníkovi lže, uráží a dělá z něho blázna na způsob:...vždyť jste to tak chtěl... a nebo: ...když jsem skončil práci tak to fungovalo, to jste si asi v mezičase pokazil sám a já to dvakrát dělat nebudu... tolik asi k jeho záruce. Celé jeho jednání je víc než sprosté!
Komentáře

komentářů: 3

1#
24.5.2015 o 07:58
komentoval Matoušek Pavel

Vše je překroucené, pan Frignani mě do ted nezaplatil a nejen mě. Práce je hotova a nájemníkum předána a funkční. Celá věc se řeší u soudu, kde jsem žalobcem já, nikoliv pan Frignani. Tento inzerát je jen pomsta od pana Frignaniho. Ani se neumí podepsat když někoho pomlouvá. Pavel Matoušek

2#
24.5.2015 o 08:18
komentoval Matoušek Pavel

Dělám elektroinstalace 25 let ale ještě nikdy jsem nenarazil na člověka typu pan Frignaniho. Měli jsme smlouvu a když jsem vše udělal podle smlouvy, tak chtěl ještě další a další věci. Nezaplatil mě protože jsem mu udělal jen některé věci navíc. Dejte si na něho pozor.

3#
24.5.2015 o 19:49
komentoval Matoušek Pavel

Pan Frignani se léčí na psychiatrii.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *