ATTILA FINANCIAL s.r.o.

Dobrý den,moh by mi někdo poradit jestli zná tady tuto firmu.Je to firma,která se zabývá financemi.Děkuji pište na e-mail alja1111@seznam.cz.

ATTILA FINANCIAL s.r.o.

Dobrý den, znáte někdo tuto firmu?? Máte s ní nějaké zkušenosti?? Děkuji za informace.
Komentáře

komentářů: 5

1#
4.3.2011 o 07:35
komentoval Anonym

Vážení taky jsem se setkala s firmou ATTILA,která nabízí oddlužení formou splátek ve výši 5-7000,-kč/měsíčně.Toto není oddlužení!ale ZADLUŽENÍ!!!Insolventní zákon je oddlužení – osobní bankrot.Který probíhá přes soud.Ne že Vám někdo řekne jste oddluženi.Chci lidem poradit nejdříve si projděte více firem kdo Vám co nabízí a pak si vyberte.Ne firmu zmíněnou ta neřeší Vaše problémy ta je dělá ještě horší.A protože si stojím za tím co jsem napsala,zanechávám svůj e-mail,pro ty co chtějí oddlužit.Poradím co mají dělat.S pozdravem Brožová – Šumperk e-mail : brozovazde@seznam.cz

2#
7.2.2011 o 13:13
komentoval Anonym

Dobrý den,mám zítra schůzku s poradcem,firmy attila,tak nevím jak mám postupovat v řízení,jak čtu komentáře jsou to všechno jedni velcí podvodníci.potřebuji uvěr a přes telefonní číslo jsem se spojila se zástupcem této firmy,tak nevím jestli jsem nenalítla podvodníkovi. !!!!!!!

3#
28.11.2010 o 08:57
komentoval Anonym

No ma to ten co mel asterii to uy mluvi samo za sebe na miste zaplatite 700 kc potom dalsich 7000 kc nez zacnou neco delat a hodne lidi psalo ze sou timto zadluzani jeste vic protoze veritele nechteji spolupracovat stouto firmou.

4#
1.12.2010 o 12:58
komentoval Anonym

Platby, které jsou uvedené souhlasí, zaplatila jsem je i já. Vyřídili mi všechno, o čem se moji věřitelé nechtěli se mnou vůbec bavit, včetně státní správy a exekutorů. Majitel a jednatel z Asterie odešel právě proto, že se nechtěl s praktikami Asterie ztotožnit. Je to sice dražší o 10%, ale nepřišla jsem o střechu nad hlavou, udrželi na uzdě exekutory ale člověk s nimi musí komunikovat. Je to boj v buši, ale už mám konečně klid, protože věci se vyřešily tak, jak jsem si představovala. Žiju jako člověk a noční můry se přilepily na mucholapku Attila Financial. Kdo chce, písněte na jinaam@seznam.cz

5#
7.2.2011 o 11:21
komentoval Anonym

Attila je jedna z dalších podvodných společností která vám nepomůže oddlužit ale ještě více se zadlužit. Plácaj vám do hlavy nesmysli že vás banky budou první dva měsíce otravovat a pak dají pokoj. Ano to je pravda banky dají po dvou měsících opravdu pokoj ale jen z toho důvodu že vše předávají na EXEKUCI. Je to vše podvod do bank posílají takové minimum že to nestačí ani na ten blbej poplatek a v horším případě do některých společností nepošlou vůbec nic. Dejte si prosím POZOR aby jste se nespálili.Této společnosti jde z vaší splátky 40% do kapsy Attile. Mluvím z vlastní zkušenosti. Jediný kdo vás může opravdu oddlužit tak je stát (osobní bankrot). Informoval jsem se jak může vůbec taková společnost nebo-li takové společnosti vůbec existovat. Bylo mi řečeno že toto může provádět každý kdo vlastní ŽL a má určitá oprávnění oni vlastně nedělaj nic jinýho a zvláštního než to co si můžu zařídit já sám a nemusím za to nikomu platit. Tak že jak jsem poznal je opravdu lepší zajít do banky a domluvit se. Já sám mám úvěry u čtyř různých společností všem jsem pověděl svoji situaci a všichni mi vyšli vstříc se snížením splátek. Opravdu děkuji bankám za to že mě v tom nenechali a dokázali najít nejlepší řešení. Tak že různé oddlužovací společnosti jsou jenom velký podvod !!!!!!!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *