ARISIA AGENCY S.R.O.

Chtěla bych varovat před případným zaměstnáním ve firmě ARISIA AGENCY S.R.O., která se zabývá výukou angličtiny přes telefon. Sídlo má tato agentura v Praze, pobočku v Olomouci. Šéfuje jí Tomáš Kocman. Tato agentura dluží několika již bývalým zaměstnancům na výplatách. V době, kdy byla splatnost výplat, posílala personální pracovnice agentury velice tesklivé e-maily, jak klienti neproplatili faktury, a z toho důvodu nemají na výplaty peníze a prosí tedy o posečkání. Později přestanou reagovat na emaily a dluhy nevyrovnají. Tvrdí, že na zaplacení výplat nemají, byť je známo, že agentura stále funguje, vyučuje angličtinu přes telefon s několika klienty. Tedy nabírá i nové zaměstnance, které zatím zřejmě ještě platí. Já byla zaměstnána jen brigádně, tedy dlužná částka není moc veliká - 1500 Kč, nicméně ostatním zaměstnancům, kteří byli na plný pracovní poměr, dluží od 8000- až dokonce 20 000 Kč na osobu. Připravuje se na tuto agenturu podání návrhu na insolvenční řízení, protože takto podvodná firma nemá na trhu práce co dělat.
Komentáře

komentářů: 4

1#
11.3.2016 o 12:28
komentoval Zuzana Saparová

Aktuální informace:
S agenturou jsem se již dohodla, dluh byl dnešním dnem splacen a vše šlo smírnou cestou bez soudního řízení.

2#
20.4.2016 o 19:39
komentoval Jan Glos

Dobrý den,

píši vyjádření ohledně příspěvku týkajícího se firmy ARiSiA Agency s.r.o., který se nachází na serveru podvodne-firmy.cz.
Poskytovatele služeb, firmu podvodne-firmy.cz, jsme se snažili kontaktovat s důkazy o lživosti k příspěvku, nicméně nejsou na ni dohledatelné žádné kontakty ani sídlo firmy.

Naše vyjádření posíláme tedy touto cestou.

Slečna Saparová si neuvědomuje vážnost svých tvrzení. V jejím textu jsou informace jednoznačně lživého a pomlouvačného charakteru a splňuje všechny požadavky k podání trestního oznámení pro pomluvu.

Firma ARiSiA Agency s.r.o. na požádání poskytne veškeré důkazní materiály kterékoliv fyzické či právnické osobě.
Navíc je řada těchto informací veřejně dohledatelná na webu (justice.cz, česká správa sociálního zabezpečení, finanční úřad hlavního města Prahy atd).

Po dohodě s naším právním zástupcem jsme se prozatím rozhodli nepřistupovat k dalším právním krokům, protože nechceme rozvířit debatu nad “nesmyslným” tématem.

Drtivá většina našich lektorů je s prací spokojena. Nemůžeme ovlivnit chování bývalých lektorů a rozhodně nechceme, aby si někdo přes tyto neseriózní portály vyřizoval osobní účty.

Pokud má některý ze současných či bývalých lektorů pochybnosti, nechť kontaktuje policii či soud a vyřídí svoji věc “čestně”. V takovýchto případech má firma možnost se bránit.
Firma má vysoké nároky na práci svých pracovníků a od toho se odvíjí i výše odměny. Pokud někdo svoji práci nezvládá, musí odejít. ARiSiA Agency nebude dotovat neschopnost.

Firma roste a hledá nové spolupracovníky. Celá věc velmi poškozuje naše jméno a často se setkáváme s nedůvěrou při přijímání nových kolegů.
Má-li někdo zájem o bližší informace, upřesnění či cokoliv jiného, ať mě kdykoliv kontaktuje. Vstřícným přístupem se snažím předejít pochybnostem o pravdivosti příspěvku.

Jan GLOS
ARiSiA Ag. s.r.o.
777 365 XXX
jan.glos@arisia.cz

3#
22.2.2017 o 07:39
komentoval Valentin Emil Cudelcu

Takove kecy. Mate vsude dluhy a zamestnanci/byvaly zamestnanci si na vasi agenturu stezuji. Tam jste spokojeni tak mozna vy 3 (ty, Pracna a Kocman).

4#
26.2.2017 o 21:58
komentoval lepsizivot1

Pokud řešíte, že vám firma dluží, pište na lepsizivot123@seznam.cz. Řešíme podobnou situaci

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *