AminoMeal.cz

Dobrý den, neznáte prosím někdo tento e-mailový obchod se sportovní výživou AminoMeal? Vypadali velice solidně,tak jsem tam manželovi objednala proteinový nápoj za 700koru,zaplatila předem na účet a od té doby nic nepřišlo,ani mne nikdo nekontaktoval.Až pan Šafránek ,provozovatel tohoto obchůdku , po mém předchozím upozorněním,že pokud se nebude nic dít,tak vše oznámím,zareagoval e-mailem,chtěl poslat kopii objednávky ,že vše prověří a zase nic.Na e-maily neodpovídá,má několik tel. čísel,ani jednou mi telefon nezvedl. Tak pokud by jste si zde někdo objednával ,ta raději na dobírku nebo vůbec. S pozdravem,Lenka.
Komentáře

komentářů: 3

1#
5.8.2011 o 10:36
komentoval Anonym

Dobrý den. Reaguji na Vaše komentáře. V Současné době již na aminomeal podalo několik lidí na Policii ČR trestní oznámení a věc je v současné době prověřována na OOP Krásná Lípa, v případě, že jste byly jednáním společnosti poškození a žádáte náhradu škody kontaktujte OOP Krásná Lípa na tel 412 383 333, kdy s vámi bude dohodnut další postup v uvedené věci.

2#
31.3.2011 o 09:45
komentoval Anonym

Dobrý den, před 14 dny jsem si objednala doplněk stravy zaplatila a nikdo se mi neozývá. Telefony neberou, na e-mail nikdo nereaguje. Eva

3#
3.12.2010 o 12:39
komentoval Anonym

Omlouvám se za chybu v textu. Měl tam být internetový obchod se sportovní výživou,ne e-mailový. Děkuji,Lenka.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *